VIN Patikra

5 patarimai, kaip susitarti dėl geresnės kainos perkant naudotą automobilį

5 patarimai, kaip susitarti dėl geresnės kainos perkant naudotą automobilį

Nors ir naudotų automobilių kaina kas metus smarkiai krenta, tačiau naudoto automobilio pirkimas tai puikus pasirinkimas norint išvengti didesnių išlaidų nei perkant naują automobilį. Perkant naudotą automobilį ir norint už jį nepermokėti, reikėtų atkreipti dėmesį į keletą dalykų kurie padės susitarti dėl geresnės automobilio kainos.

Yra keletas būdų naudoto automobilio pirkimui. Vienas iš jų pirkti automobilį iš privataus žmogaus arba pirkti iš įmonės užsiimančios automobilių prekyba. Abu pasirinkimai turi pliusų ir minusų nuo per didelių kainų iki nuslėptų automobilio problemų.

Automobiliai pigesni perkant iš privataus žmogaus nei iš tuo užsiimančių įmonių

Dažniausiai perkant naudotą automobilį iš privataus žmogaus jį įsigysite pigiau nei iš tuo užsiimančių įmonių. Tačiau kai kurios įmonės siūlo trumpą automobilio garantiją iki 3 men. ar kažkiek tūkstančių kilometrų. Jeigu jau pasirinkote pirkti automobilį iš įmonės, vertėtų pasidomėti ar jie siūlo automobilio garantiją.

Pasidomėkite kiek ilgai automobilis jau yra pardavinėjamas

Tikriausiai dauguma pritars, jog geras daiktas, kuris turi atitinkamą rinkos kainą bus parduotas greičiau nei daiktas su trūkumais ar didele rinkos kaina. Taip pat yra ir su automobiliais. Pasidomėkite kiek ilgai automobilis yra pardavinėjamas, dažnu atveju jeigu automobilis pardavinėjamas ilgai, tuomet jis tikriausiai turi kažkokių paslėptų trūkumų ar jo kaina per didelė.

Pasidomėkite automobilio istorija

Prieš pirkdami naudotą automobilį, nesvarbu ar perkate iš privataus žmogaus ar iš įmonės, visados vertėtų patikrinti automobilio istoriją pagal VIN numerį. Nedaugelis pardavėjų yra sąžiningi ir atviri parduodant automobilį. VIN patikra gali jums parodyti ar automobilio rida buvo sukta, ar automobilis buvo daužtas, kokiose šalyse automobilis buvo registruotas ir dar daugybę dalykų.

vin kodas

Pasidomėkite automobilio rinkos kaina

Perkant naudotą automobilį pasitikrinkite jo rinkos kainą, tai galite padaryti ieškodami tokios pačios markės, metų ir variklio automobilių skelbimų portaluose. Vertėtų apsvarstyti, jog automobilis su gera būkle turės didesnę kainą nei automobiliai su prastesne.

Prieš važiuodami apžiūrėti automobilio, gerai peržiūrėkite visas nuotraukas skelbime ir paklauskite pardavėjo kokia yra automobilio kėbulo būklė

Prieš važiuodami pažiūrėti automobilio gerai peržiūrėkite visas automobilio nuotraukas ir paklauskite pardavėjo apie kėbulo būklę. Dažnu atveju pardavėjai padaro gražias automobilio nuotraukas kuriuose nesimato jokių defektų, tačiau atvykus į vietą pamatome, kad automobilio kėbulas yra blogos būklės.

Perkant naudotą automobilį vertėtų atkreipti dėmesį į visus šiuos patarimus ir jeigu automobilis turi defektų, drąsiai galite derėtis dėl geresnės automobilio kainos. Dažnu atveju pirkėjai norintys atsikratyti savo naudoto automobilio kuris turi trūkumų, sutinka jį parduoti pigiau.

Nebūkite apgauti, patikrinkite automobilio istoriją pagal VIN numerį ir gaukite išsamią automobilio istorijos ataskaitą

Įveskite VIN numerį

Kur rasti kėbulo numerį (VIN)?
Ataskaitos pavyzdys
Ridos duomenys

Automobilio ridos kitimai ir ar rida nebuvo atsukta

Serviso knyga

Kur buvo atliekami automobilio techniniai aptarnavimai

Auto įvykių istorija

Automobilio patirti eismo įvykiai ir informacija kokia žala buvo patirta

Paieškomumas

Ataskaitoje gausite informaciją jeigu autombilis buvo ar yra vogtas ir ar nėra paieškomas

Šis puslapis naudoja slapukus, naršydami toliau sutinkate su privatumo politika.