VIN Patikra

Kas yra VIN ir kur jį rasti?

Kas yra VIN ir kur jį rasti?

Bet kuris automobilis dalyvaujantis eisme yra pažymėtas unikaliu transporto priemonės identifikaciniu numeriu (VIN) arba kėbulo numeriu.

Automobilio VIN numeris yra unikalus, todėl niekur kitur nerasite automobilio su tokiu pačiu identifikaciniu numeriu. Dėl šios priežasties pvz: tikrinant automobilio istoriją pagal VIN numerį galite lengvai sužinoti išsamią automobilio istoriją.

Ką žymi VIN kodas?

Pirmieji trys simboliai sudaro WMI (Regionas ir gamintojo pavadinimas) dalį: tai identifikacinis gamintojo kodas ir šalis, kurioje automobilis buvo sukurtas.

Antroje dalyje VDS (Transporto priemonės tipas) paslėpta automobilio tipo informacija. Šią dalį gamintojas sudaro savo nuožiūrą, šioje dalyje simbolių turi būti tarp 4 – 9. Pagal šiuos 4-9 simbolius galima sužinoti automobilio specifikaciją t.y ar yra sumontuotos saugos pagalvės, kėbulo tipas, automobilio klasė ir t.t. Paskutinis skaitmuo sukurtas taip, jog algoritmo pagalbą būtų galima patikrinti ar prieš jį esantis skaitmuo nėra suklastotas.

Trečioji dalis VIS (Transporto priemonės identifikavimo dalis) susidedanti iš 10 – 17 skaičių ir raidžių. Šios dalies simboliai leidžia nustatyti konkretų automobilį. Ši dalis yra unikali kiekvienam automobiliui.

Kur rasti VIN numerį?

VIN kodą galite rasite keliose vietose. Pirmoji tai “Registracijos pažymėjimas” ieškokite “E” raide pažymėto laukelio. Tai privalomas laukelis, be jo transporto priemonė negali būti užregistruota.

Antroji vieta, automobilio priekinis stiklas. Daugelyje automobilių VIN numerį galite rasti priekinio stiklo apačioje, vairuotojo pusėje. Numeris turėtų būti gerai matomas.

VIN kodą taip pat galite rasti ir ant skirtingų kėbulo dalių.

Nebūkite apgauti, patikrinkite automobilio istoriją pagal VIN numerį ir gaukite išsamią automobilio istorijos ataskaitą

Įveskite VIN numerį

Kur rasti kėbulo numerį (VIN)?
Ataskaitos pavyzdys
Ridos duomenys

Automobilio ridos kitimai ir ar rida nebuvo atsukta

Serviso knyga

Kur buvo atliekami automobilio techniniai aptarnavimai

Auto įvykių istorija

Automobilio patirti eismo įvykiai ir informacija kokia žala buvo patirta

Paieškomumas

Ataskaitoje gausite informaciją jeigu autombilis buvo ar yra vogtas ir ar nėra paieškomas

Šis puslapis naudoja slapukus, naršydami toliau sutinkate su privatumo politika.